ביטוח שיניים

השיניים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו מאחר וכל רושם ראשוני מתחיל בחיוך רחב שמצריך חשיפת שיניים. אם השיניים שלנו לא יהיו בריאות הן גם יראו כך, יש לשים דגש וחשיבות רבה לאסתטיקה של השיניים. אי טיפול בשיניים גורר אחריו שרשרת של מקרים כמו תאונת רכבת, חור קטן עלול להתפתח ולגרום צורך בטיפול שורש ואפילו עקירה. הטיפול הנכון לשיניים בריאות הוא ביקור אצל רופא השיניים כל חצי שנה, לבדיקה ולהסרת אבנית. ההורים חייבים להשריש בילדיהם את הצורך בהגעה לרופא שיניים, מאחר שבעיות קטנות עלולות להפוך לבעיות גדולות כאשר מזניחים. אחד הפתרונות לתחזוקה שוטפת של השיניים ללא עלות גבוהה הוא ביטוח שיניים.

אילו סוגי ביטוח שיניים קיימים בשוק?

למעשה יש שני סוגים של ביטוח שיניים, הביטוח הפשוט נקרא “טיפול משמר” מקנה למטופל את כל הטיפולים המשמרים, כלומר סתימות, טיפולי שורש, צילומים, פעולות כירורגיות שונות, עקירות והסרת אבנית. עלות של פוליסה מסוג זה נעה בין 80-150 ₪ לחודש, בטיפול אצל רופאי החברה. הביטוח השני נקרא “רפואת שיניים משולבת” והוא מקנה טיפול בבעיות חניכיים, כתרים, תותבות וטיפולים לילדים. עלות של פוליסה מסוג זה נעה בין 150-300 ₪ לחודש. כמו כן יש פוליסות אותן עושים דרך החברה במקום העבודה, העלות של פוליסה מהעבודה נעה בין 40-100 ₪.

מה צריך לבדוק לפני שחותמים?

חשוב לבדוק את חברת הביטוח שמציעה את הפוליסה, לברר עם אילו רופאי שיניים היא עובדת ולוודא כי הם מקצועיים בעלי ניסיון. לבדוק כי הרופאים המוצעים בפוליסה נמצאים בעיר מגוריך וכי יש מגוון ממנו ניתן לבחור. לבדוק כי ניתן לתקן בעזרת הפוליסה טיפולים קודמים שנעשו בפה. לבדוק האם יש הגבלה על מספר טיפולים בשנה באותו תחום. לבדוק את אחוז ההשתתפות העצמית של המטופל ולהשוות עם עוד חברות ביטוח.

לסיכום

העדיפות הראשונה של ביטוח שיניים היא כמובן דרך החברה בה אתם עובדים, העלות תהיה נמוכה ואתם תהיו נתמכים על ידי החברה וכל העובדים. שימו לב לאותיות הקטנות ובחרו בקפידה את הפוליסה. תזכרו, השיניים הן כרטיס הביקור שלכם, אז שמרו על פה אסתטי ובריא.

דף הבית » ביטוח שיניים

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

אנחנו בפייסבוק

תוכן עניינים


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד”ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ”כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד”ר בוחניק על הטיפול.
שרית אברג’ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד”ר ג’ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

חזרה
WhatsApp
Messenger
אימייל

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)