ClickCease

כמה עולה שתל בשיניים?

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

השתלות שיניים הפכו לבחירה פופולרית עבור אלו המבקשים להחליף שיניים חסרות. השתל מונח בעצם הלסת ומאפשר להתמזג עם העצם במשך תקופה של מספר חודשים. לאחר ההחלמה, מוצמד לשתל שיקום דמוי שן, המספק תחליף בעל מראה טבעי ופונקציונלי לשן החסרה.

הפופולריות של שתלים דנטליים הובילה לעלייה במחיר שלהם במהלך השנים האחרונות. מחירי השתלות השיניים משתנים בהתאם לגורמים רבים, לרבות מיקום המרפאה, הניסיון של רופא השיניים והליכים נוספים שעלולים להידרש (כגון השתלת עצם).

גם עלות השתלת שיניים משתנה בהתאם לסוג השתל בו משתמשים. ישנם שני סוגים עיקריים של השתלות שיניים: אנדוסטאלי ותת-פריוסטאלי. שתלים אנדוסטאליים מוחדרים לעצם הלסת באמצעות ברגים או להבים, בעוד שתלים תת-פריוסטאליים ממוקמים על גבי עצם הלסת מתחת לרקמת החניכיים.

רופאי שיניים ממליצים לעתים קרובות על שתלים אנדוסטאליים מכיוון שהם בטוחים יותר ופחות סיכוי להיכשל מאשר שתלים תת-פריוסטאליים. עם זאת, השתלים תת-פריוסטאליים מומלצים לעיתים למי שאין לו מספיק צפיפות עצם להשתלות אנדוסטאלי או שיש להם מצבים רפואיים המונעים מהם לעבור ניתוח השתלה.

 

עלות השתלת שיניים יכולה לנוע בסביבות 3000 ש"ח עבור שתל בודד לפחות. העלות הסופית תהיה תלויה בסוג השתל בו נעשה שימוש, מספר השתלים הדרושים, הניסיון של רופא השיניים, וכל הליכים נוספים הנדרשים (כגון השתלת עצם). על המטופלים להתייעץ עם מספר רופאי שיניים כדי לקבל הערכה מדויקת של העלות הכוללת של הטיפול.

 

השתלות שיניים הן השקעה בבריאות הפה וברווחה הכללית שלך. למרות שהם עשויים להיות יקרים יותר מאשר אפשרויות החלפת שיניים אחרות, כגון גשרים או שיניים תותבות, הם מציעים יתרונות רבים שהופכים אותם לשווים את העלות. שתלים דנטליים הם חזקים ועמידים, הם נראים ומרגישים כמו שיניים טבעיות, והם מאפשרים לך לאכול ולדבר כרגיל. עם טיפול נאות, השתלות שיניים יכולות להחזיק מעמד לכל החיים.

 

אם אתם שוקלים השתלת שיניים, הקפידו להתייעץ עם רופא שיניים מנוסה כדי לקבל הערכה מדויקת של העלות הכוללת של הטיפול. וזכרו, השתלות שיניים הן השקעה בבריאות הפה וברווחה שיכולה להימשך כל החיים.

מהם הגורמים המשפיעים על מחיר השתלת שיניים?

 

השתלת שיניים היא אחת ההליכים הפופולריים והנפוצים ביותר ברפואת שיניים. הם משמשים להחלפת שיניים חסרות וניתן להשתמש בהם גם במבוגרים וגם בילדים. השתלים עשויים מטיטניום, שהוא חומר תואם ביולוגי שמקובל על הגוף. השתל מוכנס לעצם הלסת ומאפשר להתמזג עם העצם לאורך זמן. לאחר שהחלים, השתל מוכן לשימוש כבסיס לשיקום שיניים.

 

עלות השתלת שיניים משתנה בהתאם למספר גורמים, לרבות מיקום המרפאה, סוג השתל והחומרים בהם נעשה שימוש. עם זאת, השתלים בדרך כלל יקרים יותר מסוגים אחרים של הליכי שיקום שיניים, כגון כתרים או גשרים.

 

ישנן מספר סיבות לעלות הגבוהה הזו. ראשית, שתלים מצריכים הליך כירורגי כדי למקם אותם בעצם הלסת. הליך זה מורכב יותר ודורש יותר מיומנות מאשר הצבת כתר או גשר. שנית, שתלים דורשים זמן ריפוי ארוך יותר מאשר הליכים אחרים. זמן ריפוי נוסף זה מגדיל את עלות השתל הכוללת. לבסוף, השתלים עשויים לרוב מחומרים איכותיים שיכולים להיות יקרים יותר מסוגים אחרים של חומרים לשיקום שיניים.

 

למרות העלות הגבוהה שלהם, שתלים דנטליים הם בחירה פופולרית עבור מטופלים רבים מכיוון שהם מציעים יתרונות רבים שהליכי שיקום שיניים אחרים אינם יכולים לספק. השתלים מעוגנים באופן קבוע בעצם הלסת ואינם מסתמכים על שיניים שכנות לתמיכה כמו שעושים כתרים וגשרים. כתוצאה מכך, הם הרבה יותר עמידים ויכולים להחזיק מעמד שנים רבות עם טיפול נאות. שתלים גם נראים ומרגישים כמו שיניים טבעיות, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור מטופלים שרוצים להחזיר את החיוך שלהם עם פתרון קבוע.

 

האם השתלות שיניים שוות את העלות?

שתל דנטלי הוא שורש שן מלאכותי שמונח לתוך הלסת שלך כדי להחזיק שן או גשר חלופי. השתלת שיניים עשויה להיות אופציה עבור אנשים שאיבדו שן או שיניים עקב מחלת חניכיים, פציעה או סיבה אחרת. אם אתה שוקל שתלים, חשוב להבין שההליך נחשב לניתוח גדול. שתלים דורשים גם תהליך ריפוי ארוך ויכולים להיות יקרים. עם זאת, אנשים רבים חשים כי היתרונות של השתלים עולים על הסיכונים והעלות. בניגוד לתותבות, שעלולות להחליק ולגרום לאי נוחות, השתלים מעוגנים היטב במקומם. שתלים גם אינם דורשים טיפול מיוחד; אתה פשוט מצחצח וחוט דנטלי כמו שיניים טבעיות. בנוסף, מכיוון שהם נועדו להתמזג עם העצם, השתלים יציבים מאוד ויכולים להחזיק מעמד לכל החיים עם טיפול נאות. מסיבות אלו, אנשים רבים חשים כי השתלות שיניים שוות את ההשקעה.

 

איזו מרפאת שיניים מתאימה לטיפול השתלות שיניים?

השתלת שיניים היא דרך מצוינת לשפר את החיוך שלך וישנן מרפאות רבות המציעות טיפול זה. עם זאת, חשוב לבחור מרפאה בעלת ניסיון ומוסמכת לבצע את הטיפול. הנה כמה דברים שכדאי לבדוק בבחירת מרפאת שיניים להשתלות שיניים:

 

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הכישורים של הצוות. ודאו שבמרפאה שתבחרו יש רופאי שיניים המוסמכים לבצע השתלות שיניים. הדבר השני שיש לקחת בחשבון הוא הניסיון של הצוות. חפש מרפאה שביצעה מספר רב של שתלים, שכן זה ייתן לך ביטחון שהם יודעים מה הם עושים. לבסוף, ודא שאתה מרגיש בנוח עם הצוות במרפאה. זה חשוב מכיוון שתבלה איתם זמן רב במהלך תהליך הטיפול. קח את הזמן שלך כדי למצוא מרפאה שעומדת בכל הקריטריונים הללו ותהיה בדרך להשתלת שיניים שנראים נהדר ומחזיקים מעמד לשנים רבות.

 

מסיבות אלו ואחרות בכל הנוגע להשתלות שיניים, אנחנו ממליצים בחום על אחת מהמרפאות של רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. המרפאות שלנו מאוישות על ידי רופאים מנוסים ומיומנים שיוכלו להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר בכל הנוגע להשתלות שיניים. בנוסף לאנשי המקצוע המוכשרים שלנו, יש לנו גם צוות אדיב ורגיש שיודע להתחשב בצרכים וברגישויות שלכם. אנו מספקים את כל תחומי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת, כך שתוכל לקבל את הטיפול הדרוש לך מבלי לעבור ממרפאה למרפאה. אנו מחויבים להעניק למטופלינו את הטיפול הטוב ביותר האפשרי, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות כשאתם מגיעים אלינו להשתלת שיניים.

 

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק מציעה למטופלים טיפול שיניים איכותי ומחירים נוחים על השתלות שיניים. כל המרפאות של ד"ר בוחניק משתמשות בחומרים איכותיים בטיפולים, כך שהמטופלים יכולים להיות רגועים שהם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר עבור כספם. כמו כן, מרפאותיו של ד"ר בוחניק מציעות מגוון אפשרויות תשלום על מנת להפוך את הטיפול למשתלם יותר עבור המטופלים. אלפי מטופלים מרוצים יכולים להעיד על כך בשלושים השנים האחרונות.

 

אם אתם שוקלים השתלת שיניים, הקפידו להתייעץ עם רופא שיניים מנוסה ברשת המרפאות של ד"ר בוחניק לצורך הערכה מדויקת של עלות הטיפול הכוללת. השתלות שיניים הן השקעה בבריאות הפה וברווחה הכללית שלך שיכולה להימשך כל החיים – והמרפאות של ד"ר בוחניק מציעות כמה מהמחירים הטובים בישראל על הליך זה משנה חיים!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן