מרפאת שיניים בבאר שבע

כתובת המרפאה:

הרצל 16, באר שבע

טלפון:072-278-5667
פקס: 153-86324403

טלפון חירום 0543219278

מייל המרפאה: [email protected]

שעות הפתיחה:

יום א’ – 08:00-20:00

יום ב’ – 08:00-20:00

יום ג’ – 08:00-20:00

יום ד’ – 08:00-20:00

יום ה’ – 08:00-20:00

צוות המרפאה:

ד”ר בלנק אורי – מומחה לכירורגית פה ולסת

ד”ר גולן בטחיש- משמר+ פרוטטיקה

ד”ר דוראל גורג- שיקום הפה

ד”ר ליהי וטשסקי- שייכת לאיגוד רופאי השיניים לילדים, משמר+פרוטטיקה,אסטטיקת  הפה והפנים (שייכת לאיגוד המזותרפיה העולמית, יישור שיניים-איירוק)

ד”ר לרמן עודד- שיקום הפה

ד”ר מיכאל אמוייב- רופא כללי

ד”ר וישדסקי ליזה – משמר ופרוטטיקה

ד”ר חזנוביץ רחל – אורתודונטיה

ד”ר חיינר איגור – שיקום הפה

שינניות: גב’ וינוקור אינה, סורוקר אנג’לה, יפית קנדלר

סייעות: חננשוילי לאה, אורטל קטשווילי, מוריה זניזדרה

משרד: מנהלת המרפאה – עזריאל אתי, לביא אתי, ויסמן בינת, קרן בנימין

בסניף באר שבע הוותיק מעניקים לכל מטופל יחס אישי ומתייחסים אליו כאל לקוח מועדף

“את המרפאה והצוות מנהלת כבר 12 שנים גב’ אתי עזריאל, האחראית  לניהול צוות העובדים במרפאת השיניים, הכנת משמרות העבודה של הרופאים הכירורגים והאורתודונטית והיא גם זו האחראית על כל נושא האישורים ותביעות התשלום של המבוטחים מול חברות הביטוח.”

“מהיום הראשון התייחסתי למרפאה כאילו היא עסק פרטי שלי וכך אני מתייחסת אליה, לצוות ולמטופלים עד היום”.

מרפאת שיניים בבאר שבע – רופא שיניים בבאר שבע

במרפאת השיניים שלנו בבאר שבע תוכלו להנות מהשירותים הבאים:

– כל מגוון הטיפולים הדנטלים והאסתטיים לילדים ולמבוגרים תחת קורת גג אחת
– שתלים דנטליים ושיקום ע”ג השתלים – שתלים דנטליים ושיקום ע”ג השתלים
– כירורגיית פה ולסת
– טיפול חניכיים
– שיקום הפה – גשרים, כתרים ותותבות
– יישור שיניים – לילדים ומבוגרים – טיפול יישור שיניים – אורתודנטיה
– סתימות וטיפולי שורש
– טיפולים אסתטיים – הלבנת שיניים, סתימות “לבנות” ועוד
– הסרת אבנית ופלואוריזציה
– רפואת שיניים לילדים
– אווירה מקצועית, ציוד חדיש, טכניקות מתקדמות
– רופאים עתירי ניסיון וידע, כולל מומחים מן השורה הראשונה בתחומם בארץ
– טיפול אישי ומסור

סניף “שיניים” באר שבע הוא מהסניפים הותיקים ברשת מרפאות השיניים של ד”ר עמוס בוחניק (משנת 1990)  ומהגדולים שבהם. אשר גם בו מוענקים כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת: טיפולים משמרים, טיפולים אנדודונטים (טיפולי שורש), טיפולים פרוטטיים (כתרים, מבנים ותותבות), טיפולים כירורגיים (ניתוחים והשתלות), טיפולים אורתודונטים (יישור שיניים) וטיפולים פדודונטיים (רפואת שיניים לילדים) ולאחרונה מוענקים במרפאה טיפולי אסתטיקה ברמת גבוהה.

את המרפאה והצוות מנהלת כבר 12 שנים אתי עזריאל. “את עבודתי בסניף התחלתי כמזכירה והתקדמתי עד לתפקיד מנהלת בזכות המוטיבציה שלי”, היא מספרת, “מהיום הראשון התייחסתי למרפאה כאילו היא עסק פרטי שלי וכך אני מתייחסת אליה, לצוות ולמטופלים עד היום”.

מעבר למשימות המנהלתיות ולניהול הצוות, אתי היא האחראית להכנת תוכניות העבודה של הרופאים הכירורגים והאורתודונטית והיא זו המטפלת בכל נושא האישורים ותביעות התשלום של המבוטחים מול חברות הביטוח.

במרפאה כ- 15 עובדים: רופאים, רופאים מומחים, שינניות, סייעות ומזכירות.

צוות הרופאים כולל את ד”ר עמוס בוחניק – המנהל המקצועי של המרפאה, ד”ר ליזה וישדסקי, ד”ר איגור חיינר,  ד”ר בלנק אורי – כירורג מומחה המנהל את מרכז ההשתלות וד”ר רחל חזונוביץ’- אורתודונטית, ד”ר אמיל קנטי, ד”ר ליהי וטשסקי.

צוות השינניות כולל את גב’ אינה יעקובסון וגב’ אנג’לה סורוקר.

צוות הסייעות המנהול  ע”י גב’ לאה חננשוילי, כולל את  דלית אפשטיין, מוריה זינזדה ויעל פסהה.

צוות המזכירות כולל את אתי לביא, המרכזת את נושא השיווק הדיגיטלי, בינת וייסמן, אירנה סציאקוב .

 גם סניף זה של הרשת, משמש כמרפאת הסכם עם כל חברות הביטוח השונות  (הראל, דקלה, הפניקס, מנורה, איילון ומגדל) והמשרתות את העובדים בארגונים ובחברות המבטחות את עובדיהן בביטוח שיניים.

מרפאת השיניים הינה מרפאת שיניים ייחודית לגופים וחברות שונות כגון: בנק הפועלים, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, הסוכנות היהודית, צים, אגן כימיקלים, בנק ישראל, עיריית אשדוד, תלמידי מערכת החינוך, קניאל, עובדי כלל ביטוח, בזק ועוד

מרפאת שיניים בבאר שבע – רשת ‘שיניים’

סניף “שיניים” באר שבע הוא מהסניפים הוותיקים ברשת (משנת 1991 ) ומהגדולים שבהם. אשר גם בו מוענקים כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת: טיפולים משמרים, טיפולים אורתודנטים (טיפולי שורש), טיפולים פרוטטיים, כתרים, מבנים ותותבות, (טיפולים כירורגיים )ניתוחים והשתלות, טיפולים אורתודונטים (יישור שיניים) וטיפולים פדודונטיים (רפואת שיניים לילדים). את המרפאה והצוות מנהלת כבר 10 שנים גב׳ אתי עזריאל. “את עבודתי בסניף התחלתי כמזכירה והתקדמתי בזכות המוטיבציה שלי”, היא מספרת , “מהיום הראשון התייחסתי למרפאה כאילו היא עסק פרטי שלי וכך אני מתייחסת אליה, לצוות ולמטופלים עד היום”. מעבר למשימות המנהלתיות ולניהול הצוות, אתי היא האחראית להכנת המשמרות של הרופא הכירורג והרופא. כמו-כן היא זו המטפלת בכל נושא האישורים ותביעות התשלום של המבוטחים מול חברות הביטוח.

במרפאה כ- 13 עובדים: רופאים, רופאים מומחים, שינניות, סייעות ומזכירות. צוות הרופאים כולל את ד”ר עמוס בוחניק- המנהל הרפואי של המרפאה, ד”ר ליזה וישדסקי, ד”ר איגור חיינר, ד”ר רותי וינברג, ד”ר בלנק אורי – כירורג מומחה המנהל את מרכז ההשתלות וד”ר רחל חזונוביץ’- אורתודונטית. צוות השינניות כולל את גב’ אינה יעקובסון וגב’ אנג’לה סורוקר. צוות הסייעות כולל את לאה חננשוילי, אורנה ברד, דלית אפשטיין ויעל פסהה. צוות המזכירות כולל את אתי לביא, בינת וייסמן, ג’ניפר קורדובה ואירנה סציאקוב. מעבר לשירות המסור, מושם דגש רב על כל נושא ההיגיינה והסטריליזציה והמרפאה מוגדרת כמרפאה ירוקה, בה נאספת הפסולת הרפואית על ידי חברה מיוחדת.

דף הבית » מרפאת שיניים בבאר שבע

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

תוכן עניינים

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

טיפול שורש

מתי יש צורך לעבור טיפול שורש? עששת מתמשכת שלא טופלה בזמן גורמת להרס נרחב של חומר שן ובפגיעה בחלק העצבי של השן. תהליך זה מלווה

קרא עוד »

ביטוח שיניים

השיניים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו מאחר וכל רושם ראשוני מתחיל בחיוך רחב שמצריך חשיפת שיניים. אם השיניים שלנו לא יהיו בריאות הן גם יראו

קרא עוד »