ClickCease

נסיגת חניכיים טיפול

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

טיפול בנסיגת חניכיים

נסיגת חניכיים היא בעיה שכיחה שיכולה להופיע אצל אנשים בכל הגילאים. לעתים קרובות זה תוצאה של היגיינת פה לקויה, אבל זה יכול להיגרם גם על ידי גורמים אחרים כגון גנטיקה, הזדקנות ובחירות אורח חיים. ללא טיפול, נסיגת חניכיים עלולה להוביל למספר בעיות שיניים חמורות כולל אובדן שיניים ואפילו מחלות חניכיים. למרבה המזל, קיימות מספר אפשרויות טיפול לנסיגת חניכיים, ובעזרת רופא שיניים מוסמך, רוב האנשים יכולים לשקם את בריאות החניכיים ולשפר את החיוך. במאמר זה נחקור את הגורמים והתסמינים לנסיגת חניכיים, וכן את הטיפולים השונים הזמינים למצב זה. כמו כן, נדון כיצד למנוע מלכתחילה נסיגת חניכיים. אז אם אתה מודאג לגבי בריאות החניכיים שלך או שמת לב לסימנים של נסיגת חניכיים, אנא המשך לקרוא. בכל מקרה, אם אתה רוצה לטפל בחניכיים שלך, אתה מוזמן ליצור קשר כבר עכשיו עם רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, ולקבל טיפול מצוין, יחס אנושי ומכבד, ומחיר הוגן, ממרפאה שסמוכה למקום מגוריך, ונמצאת בשורה הראשונה של מרפאות השיניים בישראל.

 

גורמים לנסיגת חניכיים

הסיבה השכיחה ביותר לנסיגת חניכיים היא מחלת חניכיים. זה קורה כאשר רקמת החניכיים הופכת דלקתית עקב הצטברות של פלאק ואבנית. כאשר רקמת החניכיים מתנפחת, היא מתרחקת מהשיניים וחושפת יותר משורש השן. מחלת חניכיים יכולה גם להוביל לאובדן עצם, מה שיכול לתרום עוד יותר לנסיגת חניכיים. 

גורמים נוספים לנסיגת חניכיים כוללים: 

צחצוח חזק מדי: הדבר עלול לפגוע ברקמת החניכיים ולהפוך אותה לרגישה יותר לדלקת. 

שיניים לא מיושרות: שיניים שאינן מיושרות כראוי נוטות יותר לחוות נסיגת חניכיים. שיניים עקומות עלולות להפעיל כוח מופרז על החניכיים, ולגרום להן להתרחק מהשיניים. 

שימוש בטבק: עישון או שימוש במוצרי טבק אחרים עלולים לפגוע ברקמת החניכיים ולהקשות על הגוף להדוף זיהום. 

גנטיקה: יש אנשים שפשוט רגישים יותר לנסיגת חניכיים בגלל גנטיקה. 

אם אתה מודאג מנסיגת חניכיים, הקפד לבקר את רופא השיניים שלך להערכה. בעזרת אבחון וטיפול מוקדם, ניתן למנוע איבוד חניכיים נוסף.

אפשרויות טיפול בנסיגת חניכיים

כאשר החניכיים מתחילות לסגת, זה יכול להיות מחזה מדאיג. זה לא רק פוגע באסתטיקה של החיוך שלך, אלא זה יכול גם להוביל לבעיות נוספות כמו אובדן שיניים. עם זאת, ישנן מספר אפשרויות טיפול זמינות כדי לעזור לטפל בבעיה. אפשרות אחת היא ביצוע השתלת חניכיים, כאשר רקמת חניכיים בריאה נלקחת מאזור אחר בפה ומשמשת לכיסוי השורש החשוף. אפשרות נוספת היא לעבור טיפול לייזר, שיכול לעזור לעורר צמיחת חניכיים חדשה. אם אתה מודאג לגבי נסיגת החניכיים שלך, אז קבע תור לרופא השיניים עכשיו ברשת מרפאות השיניים.

כיצד למנוע נסיגת חניכיים 

נסיגת חניכיים יכולה להיות בעיה רצינית, המובילה לאובדן שיניים ולזיהום. כדי למנוע את נסיגת החניכיים, חשוב להקפיד על היגיינת פה טובה. זה כולל צחצוח שיניים פעמיים ביום ושימוש בחוט דנטלי לפחות פעם ביום. בנוסף, כדאי להימנע מעישון ושימוש במוצרי טבק, שכן אלו יכולים לתרום לנסיגת חניכיים. כמו כן, עליך לפנות לרופא השיניים שלך באופן קבוע לניקוי ובדיקות מקצועיות. אם יש לך דאגות לגבי בריאות החניכיים שלך, הקפד לדון בהן עם רופא השיניים שלנו כדי שיוכל לפתח תוכנית טיפול המתאימה לך. עם טיפול נאות, תוכל לעזור לשמור על בריאות החניכיים ולמנוע את נסיגתן.

היתרונות של טיפול בנסיגת חניכיים

נסיגת חניכיים היא בעיה דנטלית נפוצה שבה רקמת החניכיים סביב השיניים מתחילה להתרחק או להישחק. זה יכול לקרות ממספר סיבות, כולל מחלות חניכיים, גנטיקה וצחצוח חזק מדי. נסיגת חניכיים עלולה להוביל לבעיות שיניים חמורות, כגון אובדן שיניים וזיהומים. עם זאת, ישנם מספר טיפולים זמינים שיכולים לעזור למנוע או להפוך את ההשפעות של נסיגת חניכיים. אלה כוללים ניקוי אבנית והקצעת שורשים (טיפול ניקוי עמוק), השתלות חניכיים (פרוצדורה להחלפת רקמת חניכיים שאבדה), וניתוח חניכיים (פרוצדורה להסרת רקמה חולה). בטיפול נכון ניתן לשמור על בריאות השיניים ולהימנע מסיבוכים של נסיגת חניכיים.

אפשרויות להשתלות שיניים עם נסיגת קו חניכיים

אובדן שיניים יכול להיות חוויה כואבת ומטרידה, אבל השתלות שיניים יכולות להחזיר לך את החיוך שלך. אם יש לך קו חניכיים נסוג, עדיין יש אפשרויות להשתלות שיניים. רופא החניכיים שלנו (הפריודנט) יעבוד איתך כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר לשחזר את החיוך שלך. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך בהשתלת עצם כדי לספק בסיס מוצק לשתל. עם זאת, מדובר בהליך מינורי שניתן לבצע במרפאה שלנו. לאחר שהשתל יהיה במקום, תוכל ליהנות מכל המאכלים האהובים עליך ולחייך בביטחון. 

 

למה לצפות מטיפול בנסיגת קו חניכיים

במרפאות של ד"ר בוחניק אנו מטפלים בקו חניכיים בנסיגת מספר טכניקות שונות, בהתאם לחומרת המצב. במקרים קלים יותר, אנו עשויים להמליץ ​​על הליך פשוט הנקרא ניקוי והקצעת שורשים. זה כולל הסרת אבנית ופלאק מהשיניים והשורשים, ולאחר מכן החלקת השורשים כדי למנוע צמיחה נוספת של חיידקים. במקרים מתקדמים יותר, אנו עשויים להמליץ ​​על ניתוח חניכיים לחידוש רקמת חניכיים שאבדה. ללא קשר לגישת הטיפול, המטרה שלנו היא תמיד לעזור למטופלים שלנו להשיג ולשמור על חיוך בריא ויפה. אם אתה מודאג לגבי קו החניכיים שלך, אנא אל תהסס להתקשר אלינו. נשמח לענות על כל שאלה ולפתח תכנית טיפול המתאימה לך.

זמן החלמה לאחר טיפול בנסיגת קו חניכיים

מחלת חניכיים היא מצב שכיח הפוגע בחניכיים ובעצם סביב השיניים. אם לא מטופל, זה יכול להוביל לאובדן שיניים ולבעיות בריאות חמורות אחרות. למרבה המזל, טיפול במחלות חניכיים זמין ויכול להיות יעיל מאוד בהשבת הנזק. עם זאת, ההחלמה מהטיפול יכולה לקחת זמן מה, וחשוב להתאזר בסבלנות במהלך תהליך זה. בהתאם לחומרת המחלה, הטיפול עשוי לכלול ניקוי עמוק, אנטיביוטיקה או ניתוח. לאחר הטיפול, חשוב להקפיד על היגיינת פה ולפנות לרופא השיניים באופן קבוע כדי לסייע במניעת הישנות המחלה. עם טיפול נאות, אתה יכול ליהנות מחיוך בריא במשך שנים רבות.

עלויות הכרוכות בטיפול בנסיגת חניכיים

אם יש לך נסיגת חניכיים, ייתכן שאתה תוהה אילו אפשרויות טיפול עומדות לרשותך וכמה הן יעלו. החדשות הטובות הן שקיימים מספר טיפולים יעילים לנסיגת חניכיים, והעלות תשתנה בהתאם למידת הבעיה ולמהלך הטיפול המומלץ על ידי רופא החניכיים. במקרים מסוימים, ניתן להשתמש בהשתלת חניכיים פשוטה לכיסוי שורש שן חשוף ולמנוע נסיגת חניכיים נוספת. מקרים מורכבים יותר עשויים לדרוש הליך כירורגי מעורב יותר, כגון ניתוח סינוס או השתלת רקמת חיבור. ללא תלות באופן הטיפול האפשרי, המטרה היא לעצור את התקדמות נסיגת החניכיים ולהחזיר את בריאות החניכיים. אם אתה מודאג לגבי עלות הטיפול, אתה מוזמן לתהקשר למשרד שלנו במרפאת הרשת של ד"ר בוחניק ולשמוע על הצעת מחיר ותוכנית תשלומים המתאימה לתקציב שלך.

 

המקום הטוב ביותר לטיפול בנסיגת חניכיים

ישנן מספר סיבות מדוע המקום הטוב ביותר לעבור טיפול בנסיגת חניכיים הוא ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק. בראש ובראשונה, לד"ר בוחניק ניסיון של עשרות שנים במתן טיפול שיניים איכותי למטופלים מכל תחומי הרפואה הדנטלית. יש לו צוות של רופאי שיניים מעולים בעלי מיומנות גבוהה בטיפול בנסיגת חניכיים, והמרפאות מצוידות בטכנולוגיה ובציוד העדכניים ביותר למתן טיפול מעולה. כמו כן, המרפאות מציעות מחירים נוחים ועובדות עם חברות הביטוח הגדולות בישראל. המטופלים יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר במרפאותיו של ד"ר בוחניק.

 

אז אם אתם מודאגים מבריאות החניכיים שלכם או שמתם לב לסימנים של נסיגת חניכיים, אנא פנו עוד היום לאחת המרפאות של ד"ר בוחניק לקביעת תור.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן