ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק,  אנו מבינים שילדים יכולים להיות מודאגים במיוחד מהליכה לרופא השיניים. לכן אנו מציעים רפואת שיניים דחופה לילדים. אנחנו יודעים שלפעמים בעיות שיניים לא יכולות לחכות, ואנחנו כאן כדי לעזור. רופאי שיניים לילדים המנוסים שלנו יספקו את הטיפול שילדכם זקוק לו בצורה עדינה וחמלה. אנו מציעים מגוון שירותים, לרבות סתימות, עקירות וכתרים. אנו מציעים גם אפשרויות הרגעה לילדים הזקוקים לעזרה נוספת בהרגעה. לא משנה מה צרכי השיניים של ילדכם, אנחנו כאן כדי לעזור. התקשר אלינו עוד היום לתיאום פגישה. רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק, הינה בפריסה ארצית, כך שאתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה הסמוכה למקום מגוריכם.

מהי רפואת שיניים דחופה לילדים?

רפואת שיניים דחופה לילדים היא טיפול שיניים שצריך מידית. זה יכול לכלול סתימות, עקירות וכתרים. לפעמים ילדים זקוקים להרגעה לצורך טיפול השיניים שלהם. הסיבה לכך היא שהם עלולים להיות מודאגים או שיש להם הרבה עבודת שיניים שצריך לעשות. רפואת שיניים דחופה לילדים יכולה לעזור לוודא שצורכי השיניים של ילדכם יטופלו באופן מיידי.

מדוע חשוב לפנות לטיפול שיניים דחוף לילדים?

בעיות שיניים לא תמיד יכולות לחכות. אם לילדכם יש שן סדוקה, סדוקה או שבורה, חשוב לפנות לטיפול שיניים דחוף. הסיבה לכך היא שבעיות אלו עלולות להוביל לבעיות חמורות יותר, כגון זיהום. אם לילדך יש כאב שיניים, חשוב גם לפנות לטיפול שיניים דחוף. הסיבה לכך היא שכאב שיניים יכול להיות סימן לזיהום. אם לילדך יש בעיות שיניים אחרות, חשוב לדבר עם רופא השיניים שלך אם יש צורך לראות אותו מיד או לא.

לפעמים כאב חזק בשיניים יכול להיות כמעט בלתי נסבר, במידה והעצבים שבחלל הפה נחשפו מחמת פגיעה, ריקבון או עששת, וגם אז יש לפנות בדחיפות לרופא השיניים לילדים.

מהם מקרי חירום דנטליים שכיחים בילדים?

כמה מקרי חירום דנטליים נפוצים בילדים כוללים שיניים סדוקות, שיניים סדוקות ושיניים שבורות. מצבי חירום דנטליים אחרים יכולים לכלול כאבי שיניים, זיהומים ומורסות. אם לילדך יש אחת מהבעיות הללו, חשוב לפנות מיד לטיפול שיניים דחוף.

מה עלי לעשות אם הילד שלי סובל ממצב חירום דנטלי?

אם לילדך יש מקרה חירום דנטלי, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקשר למרפאה שלנו.של רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק נוכל לעזור לך לקבוע תור לילדך. אנו מציעים גם טיפול חירום לילדים לאחר שעות הפעילות. אם יש צורך לראות את ילדכם מיד, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להכיל אותם. התקשר אלינו עוד היום.

כיצד אוכל לדעת אם הילד שלי חווה מצב חירום דנטלי?

יש כמה דברים שאתה יכול לחפש כדי לראות אם הילד שלך חווה מצב חירום דנטלי. אלה כוללים כאבים עזים, נפיחות, דימום ו/או שן סדוקה, סדוקה או שבורה. אם ילדכם חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב לפנות מיד לטיפול שיניים דחוף.

מהם כמה טיפים למניעת מצבי חירום דנטליים בילדים?

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור למנוע מצבי חירום דנטליים בילדים. אלה כוללים ללמד את ילדכם כיצד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי כראוי, לקחת אותם לרופא השיניים באופן קבוע לבדיקות וניקויים, והימנעות ממזונות קשים וממתקים. אם יש לך שאלות כלשהן כיצד למנוע מצבי חירום דנטליים בילדים, אנא התקשר אלינו. נשמח לעזור.

מה עלי לעשות אם הילד שלי חווה מצב חירום דנטלי?

אם ילדכם חווה מקרה חירום דנטלי, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להתקשר למרפאה של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריך, ונעזור לך לקבוע תור לילדך. אנו מציעים גם טיפול חירום לילדים לאחר שעות הפעילות. אם יש צורך לראות את ילדכם מיד, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להכיל אותם. התקשר אלינו עוד היום כדי ליהנות משירותי הרפואה המתקדמת שלנו.

כיצד אוכל למנוע מצבי חירום דנטליים בילדים?

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור למנוע מצבי חירום דנטליים בילדים. אלה כוללים ללמד את ילדכם כיצד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי כראוי, לקחת אותם לרופא השיניים באופן קבוע לבדיקות וניקויים, והימנעות ממזונות קשים וממתקים. אם יש לך שאלות כלשהן כיצד למנוע מצבי חירום דנטליים בילדים, אנא התקשר אלינו. נשמח לעזור.

מהן בעיות בריאות הפה הנפוצות אצל ילדים?

בעיות בריאות הפה הנפוצות בילדים כוללות חורים בשיניים, עששת ומחלות חניכיים. אם לילדך יש אחת מהבעיות הללו, חשוב לפנות מיד לטיפול שיניים.

כיצד אוכל לדעת אם לילד שלי יש בעיה בבריאות הפה?

יש כמה דברים שאתה יכול לחפש כדי לראות אם לילד שלך יש בעיה בבריאות הפה. אלה כוללים כאבים עזים, נפיחות, דימום ו/או שן סדוקה, סדוקה או שבורה.

מה עלי לעשות אם לילד שלי יש בעיה בבריאות הפה?

אם לילדך יש בעיה בבריאות הפה, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקשר למרפאה שלנו. נוכל לעזור לך לקבוע תור לילדך. אנו מציעים גם טיפול חירום לילדים לאחר שעות הפעילות. אם יש צורך לראות את ילדכם מיד, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להכיל אותם. התקשר אלינו עוד היום כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו.

כיצד אוכל לדעת אם הילד שלי סובל ממחלת חניכיים?

יש כמה דברים שאתה יכול לחפש כדי לראות אם לילד שלך יש מחלת חניכיים. אלה כוללים חניכיים אדומות, נפוחות או מדממות, ריח רע מהפה ו/או שיניים רפויות. אם אתה רואה אחד מהסימנים האלה, אנא התקשר אלינו.

מה עלי לעשות אם לילד שלי יש בעיה בשיניים?

אם לילדכם יש בעיית שיניים, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להתקשר למרפאתנו. נוכל לעזור לך לקבוע תור לילדך. אנו מציעים גם טיפול חירום לילדים לאחר שעות הפעילות.

 

שאלות ותשובות בנושא רפואת שיניים דחופה לילדים

1. מהו ביקור חירום לרופא שיניים?

ביקור חירום אצל רופא השיניים הוא ביקור אצל רופא השיניים הנחוץ מיד עקב פציעה או כאב.

 

 

 

2. מתי עלי לקחת את הילד שלי לרופא השיניים?

אם ילדכם חווה מצב חירום דנטלי, עליכם לקחת אותו לרופא השיניים מיד.

 

3. מהם מקרי חירום דנטליים נפוצים?

מצבי חירום דנטליים נפוצים כוללים כאבי שיניים, שיניים סדוקות וסתימות אבודות או שבורות.

 

4. כיצד אוכל למנוע מהילד שלי מקרה חירום דנטלי?

ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע מילדך מצב חירום דנטלי, כולל:

  • -צחצוח ושימוש בחוט דנטלי באופן קבוע
  • -אכילת תזונה בריאה
  • -ביקור אצל רופא השיניים באופן קבוע לבדיקות וניקויים

 

5. מה עלי לעשות אם הילד שלי סובל ממצב חירום דנטלי?

אם לילד שלך יש מצב חירום דנטלי, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקשר לרופא השיניים שלו. אם אתה לא יכול להגיע לרופא השיניים שלהם, גש לחדר המיון הקרוב.

6. האם הילד שלי יצטרך לפנות למומחה לצורך חירום שיניים?

במקרים מסוימים, ייתכן שילדך יצטרך לפנות למומחה לצורך חירום שיניים. רופא השיניים שלך יוכל להפנות אותך למומחה במידת הצורך.

7. כמה יעלה לטפל במצב חירום דנטלי של ילדי?

עלות הטיפול במצב חירום דנטלי תשתנה בהתאם להיקף הנזק והטיפול הדרוש. עם זאת, חשוב לזכור שטיפול שיניים חירום מכוסה לרוב בביטוח.

8. איך אני יכול למצוא רופא שיניים לילדים?

פשוט תתקשר למרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הנמצאת במקום מגוריך. רשת מרפאות השיניים הינה בעלת נסיון וותק של שלושים שנה, ומטפלים בה מטובי רופאי הילדים בארץ. רופאי ילדים מקצועיים מיומנים, ובעלי גישה מיוחדת ורגישה לכל ילד וילד. אתם מוזמנים לצרף את הילד שלכם לאלפי הילדים שטופלו ברשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק בשלושים שנה האחרונות. אז רק צרו קשר עכשיו.

 

תוכן עניניים הצג

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

שתפו:

מה אתם חושבים עלינו?

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד.בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו

פוסטים אחרונים

השתלת שיניים בזאלית – חסרונות

השתלת שיניים בזאלית היא שיטה חדשנית להשתלת שיניים המאפשרת לשקם לסתות עם מחסור משמעותי בעצם. השיטה מבוססת על שתלים ייעודיים בצורת דיסק, המוחדרים לעצם הבזאלית,

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

חניכיים נפוחות: גורמים, תסמינים וטיפול

חניכיים נפוחות הן תופעה שכיחה יחסית, שיכולה להיגרם ממגוון גורמים. ברוב המקרים, נפיחות בחניכיים היא סימן לדלקת חניכיים, מצב שבו החניכיים נדלקות כתוצאה מהצטברות של

בדיקת רופא
וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)


ליאת כהן
הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו :) תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.שרית אברג'ל
רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.עידן פאניאן
הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה
ותיקים ונהנים מועדון צרכנות לאזרחים ותיקים
הפניקס
דויד שילד ביטוח רפואי בין לאומי
מנורה מבטחים
קבוצת מגדל
הראל
חבר זה הכל בשבילך

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מתוך הבלוג שלנו

רופא שיניים לילדים

בריאות השיניים של ילדים היא חשובה ביותר. שיניים בריאות הן חיוניות לתפקוד תקין של מערכת העיכול, הדיבור והאכילה. בנוסף, שיניים בריאות תורמות לביטחון העצמי של

קרא עוד »

מרפאת שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר חוף גדולה בישראל, עם אוכלוסייה של למעלה מ-150,000 תושבים. העיר מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל מרפאות שיניים. אחת המרפאות הפופולריות באשקלון

קרא עוד »

רופאי שיניים באשקלון

אשקלון היא עיר גדולה הממוקמת בדרום הארץ, עם אוכלוסייה של כ-200,000 תושבים. כמו בכל עיר גדולה, גם באשקלון ישנם מגוון רופאי שיניים המציעים מגוון שירותי

קרא עוד »

רופא שיניים חירום

כאב שיניים הוא אחד הכאבים החזקים ביותר שאדם יכול לחוות. כאב זה יכול להופיע פתאום, ללא אזהרה מוקדמת, ולהיות בלתי נסבל. במקרים מסוימים, כאב שיניים

קרא עוד »

איך להקל על כאבי שיניים

כאבי שיניים הם אחד הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בעולם. הם יכולים להיות מופעלים על ידי מגוון גורמים, כולל עששת, מחלת חניכיים, פציעה ועוד. כאבי שיניים

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת

בדיקת רופא, צילומי נשך וצילום פנורמי - חינם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)

דילוג לתוכן