ClickCease

השלמת שיניים: מחיר השלמת שן

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

השלמת שן מחיר

טיפול איכותי בשיניים שנשברו או נפגעו היא אחת המטרות העיקריות של טיפול שיניים. ישנן שיטות וחומרים רבים הזמינים כיום כדי להשיג זאת החלפת שן שבורה או נהרסה יכולה להיות פוטנציאל מרתיע, אך חשוב לזכור שישנן אפשרויות רבות העומדות לרשותך. לא צריך לחיות עם שן חסרה, ולא צריך לנקוט בהליכים מסובכים ויקרים על מנת להחזיר את החיוך. קיימים טיפולי שיניים רבים במחירים סבירים, ואת רובם ניתן להשלים בביקור אחד בלבד אצל רופא השיניים. במאמר זה נבאר מהו השלמת שן ומהם הגורמים המשפיעים על המחיר של טיפול זה.

השלמת שן משפיעה על איכות החיים שלנו

כאשר אתה מאבד שן, זה יכול להשפיע באופן משמעותי על איכות החיים שלך. שן חסרה יכולה להקשות על אכילה ודיבור כמו שצריך, והיא גם עלולה להוביל לבעיות שיניים בהמשך הדרך. חשוב להחליף שן חסרה בהקדם האפשרי על מנת למנוע בעיות אלו.

 

קיימים טיפולי שיניים רבים במחירים סבירים, ואת רובם ניתן להשלים בביקור אחד בלבד אצל רופא השיניים. אם אתם מחפשים דרך משתלמת להחליף שן חסרה, שקול השתלת שיניים. השתלת שיניים היא אחת הדרכים הפופולריות והיעילות להחלפת שן חסרה, וניתן להשלים אותן בביקור אחד בלבד אצל רופא השיניים. השתלות שיניים מורכבות משלושה חלקים: השתל עצמו, אשר מוחדר לעצם הלסת; ה-abutment, המחבר בין השתל לכתר; והכתר עצמו, המחליף את השן החסרה. שתלים דנטליים עשויים מטיטניום, התואם ביולוגית לרקמות אנושיות, כך שהם לא יגרמו לגירוי או דלקת. הם גם נראים טבעיים ומרגישים כמו השיניים שלך.

 

אם אינך מועמד להשתלת שיניים, או אם אתה מחפש אפשרות פחות פולשנית, שקול גשרים דנטליים. גשרים דנטליים מורכבים משני כתרים המונחים משני צידי השן החסרה ומחוברים באמצעות שן מלאכותית. גשרים דנטליים אינם יקרים כמו השתלות שיניים, ולרוב ניתן להשלים אותם בשני ביקורים אצל רופא השיניים.

 

אם איבדת את כל השיניים שלך, ייתכן שאתה מועמד לשיניים תותבות. שיניים תותבות הן סטים שלמים של שיניים מלאכותיות המותאמות לפה שלך. ניתן להסירם ולהכניסם מחדש לפי הצורך, והם ייראו טבעיים וירגישו כמו השיניים שלכם. ניתן לייצר שיניים תותבות מחומרים שונים, כולל פורצלן, אקריליק או מתכת.

 

לא משנה באיזה טיפול שיניים תבחרו, חשוב לפנות לרופא שיניים בהקדם האפשרי לאחר איבוד שן. ככל שתקדימו לפנות לרופא שיניים, כך תוכלו להתחיל מוקדם יותר בדרך להחלמה ותוכלו להחזיר את החיוך מהר יותר.

אתה מוזמן ליצור קשר עוד עכשיו עם רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק ולהתפעל מהשירות האיכותי, הטיפול המקצועי, הליווי האנושי והמחיר ההוגן, של טיפולי השלמת שן במקום בו ניתן למצוא את כל הטיפולים הדנטליים תחת קורת גג אחת, באיכות הגבוהה ביותר בישראל.

 

כמה עולה להחליף שן שבורה או נהרסה?

 

עלות החלפת שן שבורה או נהרסה משתנה בהתאם לטיפול שתבחרו. השתלות שיניים הן האופציה היקרה ביותר, אך הן גם היעילות ביותר. גשרים דנטליים זולים יותר מהשתלות שיניים, ותותבות הן האופציה הזולה ביותר. לא משנה באיזה טיפול תבחרו, המרפאות של ד"ר בוחניק מציעות כמה מהמחירים המשתלמים בישראל.

 

מה ההבדל בין השתלות שיניים לגשרים דנטליים?

 

ת: שתלים דנטליים מורכבים משלושה חלקים: השתל עצמו, אשר מוחדר לעצם הלסת; ה-abutment, המחבר בין השתל לכתר; והכתר עצמו, המחליף את השן החסרה. גשרים דנטליים מורכבים משני כתרים המונחים משני צידי השן החסרה ומחוברים באמצעות שן מלאכותית. השתלות שיניים יקרות יותר מגשרים דנטליים, אך הם יעילים יותר ונראים טבעיים יותר.

 

אני לא מועמד להשתלות שיניים. האם יש טיפול אחר שאני יכול לשקול?

 

ת: כן, יש טיפול נוסף שאתה יכול לשקול: גשרים דנטליים. גשרים דנטליים מורכבים משני כתרים המונחים משני צידי השן החסרה ומחוברים באמצעות שן מלאכותית. גשרים דנטליים הם זולים יותר מהשתלות שיניים ולרוב ניתן להשלים אותם בשני ביקורים אצל רופא השיניים.

 

איבדתי את כל השיניים שלי. האם אני מועמד לשיניים תותבות?

 

ת: כן, אתה עשוי להיות מועמד לשיניים תותבות אם איבדת את כל השיניים שלך. שיניים תותבות הן סטים שלמים של שיניים מלאכותיות המותאמות לפה שלך. ניתן להסירם ולהכניסם מחדש לפי הצורך, והם ייראו טבעיים וירגישו כמו השיניים שלכם. ניתן לייצר שיניים תותבות מחומרים שונים, כולל פורצלן, אקריליק או מתכת.

 

5 גורמים המשפיעים על מחיר סתימת שן

אם אי פעם עשיתם מילוי שן, אתם יודעים שהמחיר יכול להשתנות באופן משמעותי בהתאם לסוג חומר הסתימה בו משתמשים. שלושת סוגי המילוי הנפוצים ביותר הם אמלגם, קומפוזיט וזהב. סתימות אמלגם עשויות מתערובת של מתכות, כולל כסף, פח וכספית. הם חזקים ועמידים, אבל הם יכולים להיות מורגשים גם בגלל צבעם הכסוף. סתימות מרוכבות עשויות מתערובת של פלסטיק וזכוכית, וניתן להתאים אותן לצבע השיניים. הם לא חזקים כמו סתימות אמלגם, אבל הם פחות בולטים. סתימות זהב עשויות מסגסוגת זהב והן מאוד חזקות ועמידות. הם גם סוג המילוי היקר ביותר. מחיר סתימה תלוי גם בגודל ובמיקום השן. סתימות בשיניים אחוריות (טוחנות) נוטות להיות יקרות יותר מאלו שבשיניים קדמיות (חותכות). ומילויים גדולים יותר עולים יותר מאשר קטנים יותר. לבסוף, מחיר הסתימה עשוי להיות מושפע מהכיסוי של ביטוח השיניים שלך. תוכניות ביטוח רבות מכסות חלק או כל העלות של מילוי אמלגם, אך ייתכן שהן לא מכסות סתימות מרוכבות או זהב. אז אם אתה שוקל את אחד מסוגי המילוי היקרים האלה, הקפד לבדוק תחילה עם חברת הביטוח שלך כדי לברר כמה הם יכסו.

5 גומרים בסיסיים שעתידים להשפיע על עלות של טיפול השלמת זן הם:

  1. סוג החומר המשמש למילוי השן
  2. מידת הנזק לשן
  3. האם הסתימה היא סתימה מרוכבת או חרסינה או לא
  4. מיקום הסתימה על השן
  5. הניסיון והמיומנות של רופא השיניים

למידע נוסף על השתלות שיניים או טיפולי שיניים אחרים במחירים נוחים, פנו עוד היום למרפאתו של ד"ר בוחניק לייעוץ חינם.

 

ישנן סיבות רבות לכך שרשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום המשתלם ביותר להחלפת שן שבורה או נהרסה. בראש ובראשונה, איכות הטיפול במרפאות ד"ר בוחניק עדיפה על זו של כל מרפאה אחרת בישראל. כל הרופאים במרפאות ד"ר בוחניק הינם מיומנים ובעלי ניסיון רב בכל תחומי רפואת השיניים, ומשתמשים רק בחומרים ובציוד האיכותיים ביותר. שנית, עלות הטיפול במרפאות ד"ר בוחניק משתלמת ביותר, במיוחד בהשוואה לעלות הטיפול במרפאות אחרות בישראל. לבסוף, מרפאות ד"ר בוחניק מציעות מגוון רחב של טיפולי שיניים, כך שתוכלו למצוא את הטיפול המושלם לצרכיכם. בין אם אתם זקוקים למילוי פשוט או לסט שלם של שיניים תותבות, המרפאות של ד"ר בוחניק מטפלות בכם.

ברשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק עובידם על כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מה שאומר שהרופאים שלנו נמצאים ברשימה של רופאי השיניים שחברת הביטוח עובדת איתם, ותזכו להחזר מלא של טיפול השיניים אליו אתם זקוקים, בהתאם להסכם הפרמייה שלכם עם חברת הביטוח. 

אז אם אתם מחפשים מקום משתלם ואיכותי להחלפת השן השבורה או ההרוסה, פנו עוד היום למרפאתו של ד"ר בוחניק לפגישת ייעוץ חינם. אתה לא תתאכזב!

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן