ClickCease

סתימות אמלגם

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אמלגם שיניים הוא תערובת של מתכות המשמשת למילוי חורים בשיניים. המתכות הנפוצות ביותר בשימוש באמלגם הן כסף, נחושת, כספית ובדיל. אמנם נעשה שימוש באמלגם דנטלי כבר למעלה מ-150 שנה לצורך סתימות של חורים שאינם מגיעים עד שורשי השן אם יש לך אמלגם שיניים, הקפד לצחצח שיניים באופן קבוע ולפנות לרופא השיניים שלך לבדיקות קבועות .

אנחנו ברשת מרפאות שיניים מבצעים טיפול סתימה באלמגה במידה שהרוםא מבאחבן שזהו הטיפול הנכון והמשתלם יותר למטופל, לאחר שבחן את מצב חלל הפה והחורים בשיניים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם ולקבוע תור לאבחון וטיפול משמר אצל אחד מטובי רופאי השיניים בארץ. שירות נעים ומקצועי, בשקיפות מלאה ואדיבות מופלאה.

.

מהי עששת?

עששת היא תהליך של פירוק וריקבון של השן. זה יכול לקרות כאשר האמייל, או השכבה החיצונית הקשה, של השן מתפרקת. זה יכול להיגרם על ידי רובד של פלאק חיידקים וחומצות בפה. עששת יכולה לקרות גם אם יש לך חורים או סדקים בשן. אם לא מטפלים בעששת, היא עלולה להוביל לכאב, זיהום ואובדן שיניים. אם אתה חושב שיש לך עששת, פנה מיד לרופא השיניים שלך.

איך נוצרים חורים בשיניים?

חורים,בשיניים יכולים להיווצר בשיניים כאשר האמייל, או השכבה החיצונית הקשה, מתפרקת. זה יכול להיגרם על ידי רובד, חיידקים וחומצות בפה. חורים יכולים לקרות גם אם יש לך סדק בשן. אם חורים לא מטופלים, הם עלולים לגדול ולהוביל לכאב, זיהום ואובדן שיניים. אם אתה חושב שאולי יש לך חורים, פנה מיד לרופא השיניים שלך.

ממה עשויות השיניים שלנו?

שכבות השיניים שלנו עשויות מאמייל, דנטין, מוך השן וצמנטום . האמייל היא השכבה החיצונית הקשה המגנה על השן. דנטין היא השכבה מתחת לאמייל שהיא רכה יותר מהאמייל. מוך השן היא הרקמה הרכה במרכז השן המכילה כלי דם ועצבים. צמנטום הוא השכבה המכסה את שורש השן.

מה זה פלאק?

פלאק הוא שכבה דביקה של חיידקים, מזון וחומצות שנוצר על השיניים. פלאק עלול לגרום לעששת ולמחלות חניכיים אם לא מסירים אותו. ניתן להסיר רובד על ידי צחצוח שיניים פעמיים ביום ושימוש בחוט דנטלי פעם ביום.

מה זה אבנית?

אבנית, היא פלאק מוקשה שנוצר על השיניים שלך. ניתן להסיר אבנית רק על ידי רופא שיניים או שיננית. אם יש לך אבנית בשיניים, חשוב לפנות לרופא השיניים או לשיננית לניקוי.

מהי מחלת חניכיים?

מחלת חניכיים, או מחלת חניכיים, היא בעיה בחניכיים ובעצמות התומכות בשיניים. מחלת חניכיים יכולה להיגרם מהצטברות פלאק ואבנית על השיניים. מחלת חניכיים יכולה להיגרם גם מעישון, סוכרת, הריון ותרופות מסוימות. מחלת חניכיים עלולה להוביל לאובדן שיניים אם היא לא מטופלת. אם אתה חושב שיש לך מחלת חניכיים, פנה מיד לרופא השיניים שלך.

מהי אובדן שיניים?

אובדן שיניים יכול לקרות בגלל עששת, מחלת חניכיים או פציעה. אובדן שיניים יכול לקרות גם אם יש לך מצב רפואי, כגון סוכרת או סרטן. אם יש לך אובדן שיניים, חשוב לפנות מיד לרופא השיניים שלך. ניתן לטפל באובדן שיניים באמצעות שתלים דנטליים, תותבות או גשרים.

מהי השתלת שיניים?

שתל דנטלי הוא עמוד מתכת המונח בניתוח בעצם הלסת כדי להחזיק שן חלופית במקומה. השתלת שיניים היא אופציה לאנשים שאיבדו שן או שיניים עקב פציעה, מחלת חניכיים או עששת.

נוכל לסכם זאת כך: ככל שנקדים לטפל במצב השיניים שלנו, כך העששת תגיע למקומות חיצוניים יותר, ויהיה קל יותר, פשוט יותר, הפיך יותר, וזול יותר לטפל במצב השיניים. אם לא נצחצח את השיניים כראוי, עלול להיוצר פלאק ואבנית, אם לא נלך לשיננינת על מנת להסיר את האבנית, עלול להיווצר חורים או דלקות בשיניים. וכאן נכנסת סתימת האמלגם – שהיא הכלי הטיפולי הפשוט והזול ביותר לביצוע כמתגלים חורים קטנים ולא עמוקים בשיניים. אם נתמהמה עם חורים אלו ללא טיפול, אנחנו עלולים להגיע למצב בו נצטרך טיפולים מורכבים ויקרים יותר כטיפול שורש, שתלים וניתוחים דנטליים חלילה. זו בדיוק הסיבה, שאם אתם יודעים שיש לכם חור בשן – אל תתמהמו צרו קשר מיידית עם מרפאת השיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריכם.

באיזו שכבה פגומה בשן סתימת אמלגם מועילה?

סתימת אמלגם היא תהליך שבו משתמשים בסגסוגת מתכת למילוי חלל בשן. סגסוגת המתכת מורכבת מכספית, כסף, פח ונחושת. סתימת אמלגם משמשת לרוב למילוי חורים בשכבת האמייל של השיניים. זה יכול לשמש גם למילוי חורים בשכבת הדנטין של השיניים. סתימת אמלגם אינה משמשת בדרך כלל למילוי חללים בשכבת מוך השן של השיניים.

אם יש לך חור שצריך למלא, סתימת אמלגם עשויה להיות אופציה עבורך. סתימת אמלגם היא דרך בטוחה ויעילה למילוי חורים ומניעת עששת. שוחח עם רופא השיניים שלך אם סתימת אמלגם מתאימה לך.

מה ההבדל בין סתימת שן לבנה לסתימת שן אמלגם ?

ההבדל העיקרי בין סתימת שן לבנה לסתימת שן אמלגם הוא צבע הסתימה. סתימת אמלגם היא בצבע כסף, בעוד שסתימה לבנה היא בצבע שיניים

עייקר ההבדל ביניהם הוא באיכות החומר הסותם: סתימה לבנה עשויה מחרסינה או שרף מרוכב, בעוד שסתימת אמלגם עשויה מסגסוגת מתכת.

סתימת אמלגם היא זולה יותר מאשר סתימה לבנה. סתימה לבנה גלויה יותר מאשר סתימת אמלגם, ולכן היא עשויה להיות יותר אסתטית. שוחח עם רופא השיניים שלך איזה סוג של סתימה מתאים לך.

מהם היתרונות בשימוש בסתימת שיניים באמלגם?

לסתימת אמלגם יש מספר יתרונות. זוהי דרך בטוחה ויעילה למילוי חורים ולמניעת עששת. סתימת אמלגם היא זולה יותר מאשר סוגים אחרים של סתימות. זה גם עמיד ועמיד לאורך זמן.

מהם החסרונות של אמלגם שיניים?

לאמלגם דנטלי יש מספר חסרונות. הוא עשוי ממתכת, כך שהוא יכול להישחק לאורך זמן. זה יכול לגרום למילוי להתרופף ולנשור. גם סתימת אמלגם נראית לעין, כך שהיא עשויה להיות לא אסתטית כמו סוגים אחרים של סתימות. כמו כן סתימת אמלגם אינו נדבקת לשן כמו סתימה לבנה, אלאל באופן מכני בלבד, מה שגורם לכך שאחת לתקופה יש צורך להחליפה או לוודא שהיא עדיין במקומה.

אם יש לך חור שצריך לסתום, אתה מוזמן להגיע למרפאת השינייםש ל ד"ר בוחניק ולדון ולקבל חוות דעתו של הרופא והמלצתו איזו סוג סתימה מתאימה לך ולמצבך.

מתי ימליץ רופא השיניים על סתימת אמלגם ולא על סתימה לבנה?

רופא השיניים עשוי להמליץ על סתימת אמלגם על פני סתימה לבנה ממספר סיבות. סתימת אמלגם היא זולה יותר מאשר סתימה לבנה. זה גם עמיד ועמיד לאורך זמן. לפעמים יעדיף רופא השינים בשיניים הטוחנות שאינן נראות ביום יום, לשים דווקא סתימת אמלגם.

סיכום

סתימת אמלגם היא תהליך שבו משתמשים בסגסוגת מתכת למילוי חלל בשן. סגסוגת המתכת מורכבת מכספית, כסף, פח ונחושת. סתימת אמלגם משמשת לרוב למילוי חורים בשכבת האמייל של השיניים. זה יכול לשמש גם למילוי חורים בשכבת הדנטין של השיניים. סתימת אמלגם אינה משמשת בדרך כלל למילוי חללים בשכבת המוך של השיניים, שם צריך כבר טיפול מורכב יותר כגון טיפול שורש או שתלים.

 

אז מה לעשות?

אם יש לך חור שצריך למלא, סתימת אמלגם עשויה להיות אופציה עבורך. סתימת אמלגם היא דרך בטוחה ויעילה למילוי חורים ומניעת עששת. שוחח עם רופא השיניים שלך אם סתימת אמלגם מתאימה לך.

מרפאות רשת השיניים שלנו הפרוסות ברחבי ישראל מעניקות טיפול שיניים מקצועי, שירות משובח ואדיב ויחס אישי לכל מטופל. במרפאותינו תמצאו צוות רופאים המתמחים בתחומי רפואת השיניים השונות וצוות רופאי שיניים מנוסים, מקצועיים ומיומנים בכל תחומי רפואת השיניים.

לקוחותינו נהנים מטיפול מקצועי ומאפשרים תשלום נוח בכל אמצעי התשלום הקיימים. כל סוגי הטיפולים, לרבות השתלות וניתוחים, מבוצעים תחת קורת גג אחת, במרפאות עצמן, לנוחות המטופלים.

אם יש לך חלל שצריך למלא, כדאי לך לשקול את מרפאת השיניים שלנו. אנו מעניקים טיפול מקצועי ומאפשרים תשלום נוח בכל אמצעי התשלום הקיימים, ועובדים אם מבוטחים של רוב חברות הביטוח הגדולות בישראל. אז אתם מוזמנים להתקשר אלינו עכשיו ולהגיע למרפאה הנעימה של רשת מרפאות שיניים של ד"ר בוחניק הסמוכה למקום מגוריך.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן