ClickCease

מחיר שיננית

הרשת פועלת מאז שנת 1984 ולה מעל 40 שנות ניסיון. הרשת מעניקה שירות איכותי על ידי צוות רופאים רגיש ומקצועי, ציוד מתקדם ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

שיננית הן קו החזית של טיפול הפה, המעניקות שירותי מניעה וחינוך המסייעים למטופלים לשמור על בריאות השיניים והחניכיים. הם עובדים במגוון מסגרות, כולל משרדי שיניים, בתי חולים ובתי ספר. שיננית בדרך כלל זקוקה לתואר עמית בהגיינת שיניים כדי לתרגל.

לשיננית תפקיד חשוב בסיוע לאנשים לשמור על בריאות הפה. הם מספקים שירותי מניעה, כגון ניקיון ובדיקות, המסייעים למטופלים להימנע מחורים ובעיות שיניים אחרות. הם גם מחנכים את המטופלים כיצד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי בצורה נכונה, כמו גם על החשיבות של הרגלים טובים לבריאות הפה. לעיתים שינניות עשויות גם לספק שירותים נוספים, כגון מילוי חללים, הסרת רובד או אבנית, יישום טיפולי פלואוריד או צילום רנטגן.

במאמר זה נעסוק במעלות של טיפול שינית ונושאים המסתעפים לכך וכן בגורמים המשפיעים על מחיר של טיפול שיננית

 

מהם הגורמים המשפיעים על מחיר טיפול שיננית?

באופן כללי מחיר של טיפול שיננית עולה בין 150 ש"ח ל200 ש"ח. אולם באמת ישנם מספר גורמים המשפיעים על מחיר הטיפול בשיננית. הגורם החשוב ביותר הוא סוג ההליך המבוצע. הליכים מורכבים יותר, כגון הלבנת שיניים, ציפוי ושתלים, יעלו בדרך כלל יותר מהליכים פשוטים יותר, כגון ניקוי וסתימות. מספר הטיפולים הנדרש הוא גם גורם מרכזי בעלות הסופית. מטופלים הזקוקים לטיפולים מרובים ישלמו בדרך כלל יותר מאלה שזקוקים לטיפול בודד בלבד. מיקומו של משרד רופא השיניים הוא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון. מרפאות שיניים באזורים מטרופולינים גדולים יגבו בדרך כלל יותר מאלה שבעיירות קטנות יותר או באזורים כפריים. לבסוף, הניסיון והסמכות של השיננית הם גם גורמים חשובים בקביעת מחיר הטיפול. מטופלים צריכים תמיד לשאול על השכלתו ורמת הניסיון של שיננית לפני הזמנת תור. על ידי התחשבות בכל הגורמים הללו, המטופלים יכולים לקבל מושג טוב יותר על מה שהם יכולים לצפות לשלם עבור טיפול שיננית.

מה אתה צריך לדעת לפני שפונים לשיננית?

ביקור אצל רופא השיניים חשוב לא רק לבריאות הפה שלך, אלא גם לבריאות הכללית שלך. איגוד רופאי השיניים ממליץ לך לפנות לרופא שיניים לפחות פעם בשנה לניקוי ובדיקה מקצועית. אבל מה צריך לדעת לפני שפונים לשיננית? הנה כמה דברים שכדאי לזכור:

 

ראשית, הקפד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי לפני התור שלך. זה יעזור לשיננית לקבל מושג טוב יותר על בריאות הפה שלך. שנית, היה מוכן לענות על כל שאלה בנוגע להיסטוריה הדנטלית שלך. זה יעזור לשיננית להבין כל דאגה אפשרית. לבסוף, הקפידו למלא אחר כל הנחיות שהשיננית נותנת לכם על מנת להבטיח בריאות הפה המיטבית. על ידי ביצוע הטיפים הפשוטים הללו, תוכלו לוודא שהביקור שלכם אצל השיננית יהיה פרודוקטיבי ומהנה כאחד.

 

 שאלות נפוצות לגבי טיפול

בשיננית שיננית הם אנשי מקצוע בתחום הבריאות שהוכשרו במיוחד לניקוי שיניים ולמניעת מחלות שיניים. הם בדרך כלל עובדים במשרדי רופאי שיניים, אבל הם עשויים לעבוד גם במסגרות אחרות כגון בתי חולים או בתי אבות. אם אתה שוקל טיפול בשיננית, הנה תשובות לכמה שאלות נפוצות.

באיזו תדירות עלי לפנות לשיננית? 

איגוד רופאי השיניים האמריקאי ממליץ לאנשים לראות שיננית לפחות פעם בחצי שנה לניקוי שיניים ובדיקות רגילות. עם זאת, ייתכן שחלק מהאנשים יצטרכו לראות שיננית לעתים קרובות יותר אם יש להם מצבים רפואיים מסוימים או גורמי סיכון למחלות שיניים.

מה כולל טיפול שיננית? 

טיפול בשיננית כולל בדרך כלל שני שלבים: אבנית וליטוש. אבנית היא תהליך של הסרת אבנית (רובד מוקשה) מהשיניים. ליטוש הוא תהליך של החלקת פני השיניים באמצעות מכשיר מיוחד הנקרא כוס מניעתית.

מהם היתרונות של טיפול שיננית? 

טיפול בשיננית יכול לסייע בהסרת אבנית, שעלולה להוביל לעששת ולמחלות חניכיים. זה יכול גם לעזור להפחית ריח רע מהפה ולגרום לשיניים להיראות בהירות יותר. בנוסף, ניקוי שיניים רגיל יכול לסייע באיתור בעיות בריאות הפה בשלבים המוקדמים שלהן, כשהן מטופלות בצורה הקלה ביותר.

מהם הסיכונים בטיפול בשיננית? 

הסיכונים בטיפול בשיננית הם בדרך כלל נמוכים מאוד. עם זאת, במקרים נדירים, אנשים עלולים לחוות תופעות לוואי זמניות כגון כאבים בחניכיים או בשיניים, או דימום קל. אם יש לך חששות לגבי סיכונים אלה, הקפד לדון בהם עם רופא השיניים או השיננית שלך לפני תחילת הטיפול.

– למה עלי לצפות בביקורי הראשון אצל שיננית?

הביקור הראשון שלך אצל השיננית עשוי להרגיש קצת כמו ללכת לרופא השיניים בפעם הראשונה. תתבקש למלא טופס היסטוריה רפואית ולאחר מכן תתבקש לשבת על כיסא שיניים. לאחר מכן, השיננית תבדוק את הפה והשיניים שלך, בחיפוש אחר סימנים של עששת או מחלת חניכיים. הם גם יבדקו את כל האזורים שבהם הצטבר רובד. לאחר סיום הבדיקה, השיננית תנקה את השיניים שלך. זה כולל שימוש במברשת קטנה כדי להסיר כל רובד או אבנית מהשיניים. התהליך עשוי להימשך מספר דקות, אך חשוב לנקות את השיניים כמה שיותר. לאחר ניקוי השיניים שלך, השיננית תחיל טיפול פלואוריד כדי לסייע במניעת עששת.

כמה עולה טיפול שיננית? 

עלות הטיפול בשיננית תשתנה בהתאם לסוג ההליך שאתה צריך והכיסוי הביטוחי שלך. באופן כללי, טיפול מונע כגון ניקוי שיניים מכוסה ברוב תוכניות הביטוח. עם זאת, אם אתה צריך עבודה נרחבת יותר כמו קנה מידה או הקצעת שורשים, ייתכן שתצטרך לשלם חלק מהעלות בעצמך.

בדוק עם חברת הביטוח או צוות משרד השיניים שלך כדי לברר עוד על עלות הטיפול בשיננית.

טיפול בשיננית הוא חלק חשוב בבריאות הפה. על ידי הבנת היתרונות והסיכונים של טיפול מסוג זה, אתה יכול לוודא שאתה מקבל את הטיפול הדרוש לך כדי לשמור על בריאות הפה המיטבית.

האם הביטוח שלי יכסה את הביקורים שלי אצל השיננית?

הביטוח שלך מכסה ככל הנראה טיפולי שיניים מונעים, הכוללים ניקוי שיניים מקצועי המבוצע על ידי שיננית מורשה. ניקויים אלו חשובים מכיוון שהם מסירים רובד ואבנית מהשיניים, ומסייעים במניעת עששת ומחלות חניכיים. עם זאת, חשוב לבדוק עם ספק הביטוח שלך כדי לברר בדיוק אילו שירותים מכוסים במסגרת התוכנית שלך. פוליסות מסוימות עשויות לכסות רק מספר מסוים של ניקיון בשנה, או שהן עשויות לחייב אותך בתשלום השתתפות עצמית עבור כל ביקור. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי הכיסוי שלך, הקפד לשאול את סוכן הביטוח או את צוות משרד השיניים. הם יוכלו לעזור לך להבין את המדיניות שלך ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור טיפול השיניים שלך.

 

לשיננית יש תפקיד חשוב בסיוע לאנשים לשמור על בריאות הפה. היא מספקת שירותי מניעה, כגון ניקיון ובדיקות, המסייעים למטופלים להימנע מחורים ובעיות שיניים אחרות. הם גם מחנכים את המטופלים כיצד לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי בצורה נכונה, כמו גם על החשיבות של הרגלים טובים לבריאות הפה. רופאי שיניים עשויים גם לספק שירותים נוספים, כגון מילוי חללים, הסרת רובד או אבנית, יישום טיפולי פלואוריד או צילום רנטגן.

 

רשת מרפאות השיניים של ד"ר בוחניק היא המקום הכי כדאי לעשות בו טיפולי שיננית מכמה סיבות. ראשית, כל הרופאים במרפאה הינם מיומנים ובעלי ניסיון רב בכל תחומי רפואת השיניים. המשמעות היא שתוכלו לבצע את כל טיפולי השיניים שלכם במקום אחד, תחת קורת גג אחת – מטיפולים שמרניים ועד ניתוחים, השתלות שיניים ועוד. שנית, המרפאה מעניקה שירות מעולה ויחס אישי לכל מטופל. תמיד תרגיש רצוי ומטופל במרפאות של ד"ר בוחניק. לבסוף, מחיר הטיפול סביר ביותר, במיוחד בהשוואה למרפאות אחרות בישראל. אם אתם מחפשים טיפולי שיננית איכותיים במחיר מצוין, רשת המרפאות של ד"ר בוחניק היא בהחלט המקום בשבילכם.

 

ניתן לשתף את התוכן כאן:

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

074-774-6616

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

הלבנה

בסיום טיפול שיניים, השלמת מראה הפנים שלנו זה שיניים לבנות. הלבנת שיניים היא התכשיט לחיוך מושלם.

שיננית

מרכיב משמעותי במניעת דלקות חניכיים ושימור בריאות הפה והשיניים הוא ביקור תדיר אצל השיננית

יישור שיניים

לא רק בגלל החשיבות האסתטית. יישור שיניים מתקן גם את צפיפות ורווחי השיניים ומשפר את היגיינת הפה בנוסף לשיפור הביטחון העצמי

שתלים

תחליף מלאכותי לשיניים ופתרון לשיקום פה אסתטי שלא באמצעות תותבות

כתרים

פתרון מלאכותי לשיקום השן לאחר נזק קשה או לצורך שיקום על שתלים. כיום יש סוגי כתרים שונים" חרסינה, זירקוניה, זירקוניה מנוליטי ו EMAX

אסתטיקה

ציפויי שיניים, השלמת כותרת ויישור שיניים בלתי נראה - הם הפתרונות לאסתטיקה דנטלית במראה השיניים הקדמיות.

שרית אברג'ל

מרפאת שיניים פתח תקווה

רוצה להודות על הטיפול המעולה אותו קיבלתי במרפאתכם בפתח תקווה. נשברה לי שן באמצע היום, קיבלה אותי שולי מנהלת המרפאה ללא תיאום מראש הרגיעה אותי ונתנה לי להבין כי אני בידיים טובות. על אף החשש הגדול מרופא שיניים טיפלה בי ד”ר גל בעדינות ובסבלנות. השהות במרפאה היפה היה נעים וטוב ועל כך תודה הן לשולי והן לד״ר גל הנהדרות.

עידן פאניאן

מרפאת שיניים אשדוד

הייתי מטופל בסניף אשדוד ורציתי להוקיר תודה רבה מכל הלב לד"ר ג'ודית שנתנה לי שירות אדיב ומקצועי והובילה אותי משיניים עקומות לשיניים ישרות ואסתטיות. ובסכותה אני קם כל בוקר בהרגשה מדהימה ומסופק בטירוף. תודה.

ליאת כהן

מרפאת שיניים פתח תקווה

הגעתי למרפאת שיניים בפתח תקווה, מתוסכלת ממצבי וחוששת מהבאות… שם קיבל אותי ד"ר בוחניק בחיוך מאיר ובסבלנות. תוך מספר דקות הוא פתר לי את הבעיה שהציקה לי כ"כ והחזיר לי את החיוך לפנים – פשוטו כמשמעו ? תודה לצוות הנפלא ולד"ר בוחניק על הטיפול.

רחל קטורזה‎

מרפאת שיניים ד״ר בוחניק

ברצוני להודות לצוות המרפאה של מרפאת שיניים ד"ר בוכניק על השרות המעולה החל מפנינה כהן על ההסבר על הטיפול שיטות הרגעה זה בהחלט עזר ד"ר סימון המדהים על הטיפול שגרם לי לחייך ובחלט העלה לי את הביטחון העצמי ראוי לציין כי נורא חששתי מרופא שיניים שנמנעתי מלהגיע לטיפולים בגלל הפחד. בזכות הצוות המדהים עברתי את הטיפולים ללא פחד ממליצה בחום על המרפאה הזו.

מרפאות שיניים ד״ר עמוס בוחניק לוגו
שנות פעילות
0
מרפאות
0
רופאים ושינניות
0
עובדי המרפאות
0

סיפור הקמת רשת שיניים

כדי לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. רשת "שיניים" הוקמה בשנת 1984 על ידי האחים ד"ר עמוס בוחניק ואורי בוחניק, מתוך מטרה לשנות את מדיניות המעבר בין מרפאה למרפאה בהתאם לטיפול, ולהביא את בשורת כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. וכך, בזה אחר זה נפתחו מרפאות והצטרפו סניפים נוספים לרשת וכיום היא מונה 25 סניפים בפריסה ארצית – אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, דימונה, חדרה, חיפה, יבנה, ירושלים מרכז, ירושלים תלפיות, מודיעין, מעלה אדומים, נהריה, נתניה, נתיבות, פתח תקווה, צפת, שהם, ראשון לציון, רעננה, קרית גת, תע"ש ותל אביב. בכל אחת מהמרפאות יש בין 2-6 חדרי טיפולים ומועסקים בה רופאים מכל תחומי רפואת השיניים לצד רופאים מומחים בכירורגיה והשתלות, יישור שיניים, טיפולי שורש, פריו (טיפולי חניכיים) ועוד. כל הרופאים בעלי רישיון משרד הבריאות ודיפלומות שונות מחזיקים בביטוח אחריות מקצועית, מתעדכנים כל הזמן בהתפתחויות האחרונות בענף רפואת השיניים ועוברים כנסים והשתלמויות מקצועיות. כל סוגי טיפולי השיניים מוענקים בכל אחת ממרפאות הרשת – טיפולים משמרים (כגון סתימות, עקירות וטיפולי שורש), שיקום הפה (כגון מבנים, כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה למיניט ועוד ותותבות), כירורגיה והשתלות דנטאליות, טיפולי שיננית הכוללים הסרת אבנית והדרכה בהיגיינה אוראלית, יישור שיניים מכל הסוגים, וטיפולי אסתטיקה דנטאלית.

למעלה מ- 40 שנה אנו כאן כדי להעניק לכם שירות ולדאוג שתצאו מהמרפאה עם חיוך גדול.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

ניתן ליצור קשר גם בטלפון | וואטסאפ

מה מיוחד ברשת שיניים?

קשה לבחור רופא שיניים. אף אחד לא הולך לרופא שיניים מתוך הנאה, והעובדה כי אתה שוכב, חסר אונים, על הכיסא והרופא בו בחרת אמון על הטיפול באופן מוחלט, הופכת את ההחלטה אף לקשה יותר. מעבר לכך, טיפולי שיניים הינם טיפולים כואבים בדרך כלל וכרוכים בהוצאה כספית לא מבוטלת. אז איך בוחרים? איך יודעים שהרופא בו בחרנו יטפל בנו כמו שצריך, ימנע מאתנו כאב וזמן מיותר ויגבה תשלום רק על מה שצריך באמת? לא פשוט…

מהו היתרון של מרפאות הרשת על פני מרפאה קטנה?

היתרון הבולט ואחת מאבני הדרך של הרשת, הוא מתן כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת/ אומר ד"ר עמוס בוחניק, "לפני שהוקמה הרשת, מטופל שהיה מגיע לרופא השיניים הופנה על ידו לא פעם, לרופאי שיניים אחרים בהתאם לטיפול לו הוא נזקק. מאחר וזה היה המצב באותן שנים, יצרנו פתרון המקל על המטופל, חוסך ממנו את ההתרוצצות ומעניק לו שירות מלא. וכך, הוקמו והתבססו המרפאות שלנו כמרפאות 'all in one', אליהן הצטרפו מרפאות נוספות המאפשרות למטופל לקבל את כל שירותי רפואת השיניים תחת קורת גג אחת".

משפחתית וטיפול מסור וצמוד

לכל מרפאה יש מנהל רפואי האחראי על כל ההיבטים הרפואיים והמקצועיים של המרפאה ושל כלל הרופאים בה. צוות המרפאה כולל סייעת מיומנת ומקצועית לכל רופא, מנהלת סניף האחראית על הצד האדמיניסטרטיבי, כח האדם ושירות לקוחות. וכן, צוות קבלה ומשרד שנותן מענה לקביעת תורים, גביית תשלומים וטיפול בכל בקשה של הלקוחות. גם מבחינת חידושים טכנולוגיים לא נשארת הרשת מאחור והיא צועדת עם התפתחות הטכנולוגיה ומשתמשת בחומרים חדשים ומתקדמים ומכשור חדש שיוצא לשוק נכנס בהדרגתיות לסניפים השונים. מדיניות הרשת מאפשרת לרופאים לבחור את סוג החומרים בהם הם רוצים להשתמש ולא משפיעה על החלטתם המקצועית, למרות שלעיתים קיימים הבדלים מהותיים בעלויות
רשת המרפאות התקשרה עם אחת המעבדות הגדולות בישראל, המספקת להן את כל שירותי טכנאות השיניים.

מאמרים נבחרים

ד״ר אמיר וולף

רופא שיניים ומומחה לכירורגיה פה ולסתות. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי: Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA. במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

קרא עוד »

הרמת סינוס ותהליך ההחלמה לאחר הטיפול

אובדן שיניים, במיוחד באזור האחורי בלסת העליונה, יכול להוות בעיה לא רק אסתטית אלא גם תפקודית. כדי להשלים את השיניים החסרות עם שתלים דנטליים, לעיתים אין מספיק עצם בלסת שתתמוך בשתל. הפתרון במקרים אלו הוא הליך כירורגי שנקרא הרמת סינוס. בהליך זה, מנתח פה ולסת מרים את רצפת הסינוס המקסילרי (שנמצא מעל הלסת העליונה) ומחדיר שתל עצם שיאפשר, לאחר תקופת החלמה, את קיבועם של שתלים דנטליים יציבים. במאמר זה נצלול לעומקם של הרמות סינוס, נבין

קרא עוד »

הרמת סינוס סגורה / הרמת סינוס פתוחה – מה ההבדל ?

השתלות שיניים הפכו לטיפול הבחירה עבור מטופלים רבים שסובלים מאובדן שיניים, ומאפשרות החזרת היכולת התפקודית והאסתטית המלאה של חלל הפה. לעתים, בשל נסיגת עצם משמעותית בלסת העליונה, יש צורך בהליך מקדים שנקרא הרמת סינוס. הרמת סינוס מאפשרת להגדיל את נפח העצם כדי ליצור בסיס יציב ומתאים להשתלת שיניים. קיימים שני סוגים עיקריים של הרמות סינוס: הרמת סינוס סגורה והרמת סינוס פתוחה. במאמר זה נצלול לנושא, נבהיר את ההבדלים בין השיטות ונספק מידע חשוב לכל מי

קרא עוד »

הרמת סינוס – כל המידע אודות תהליך הטיפול

הליך הרמת סינוס הוא ניתוח כירורגי שנועד להגדיל את כמות העצם בלסת העליונה, באזור הסינוסים המקסילריים. הליך זה לעיתים הכרחי לפני השתלות שיניים, במיוחד כאשר אובדן עצם משמעותי מונע עיגון יציב של השתלים הדנטליים. מטרת המאמר הנוכחי היא לספק מידע מקיף וכללי על הרמת סינוס, כולל הסיבות להליך, הסוגים השונים, הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאליים, הציפיות מההחלמה, ושיעורי ההצלחה. אם אתם שוקלים השתלת שיניים וחסרה לכם עצם באזור הסינוסים, מאמר זה יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת

קרא עוד »

כתרי זירקוניה בשיניים קדמיות

חיוך מושלם הוא חלום של רבים, וכתרי זירקוניה עולים בשנים האחרונות כאחת האפשרויות המובילות לשיקום אסתטי ותפקודי של השיניים הקדמיות. כתרים אלו, העשויים מחומר קרמי מתקדם בשם זירקוניה, מצטיינים במראה טבעי להפליא, עמידות גבוהה, והתאמה ביולוגית מצוינת לרקמות החניכיים. אם השיניים הקדמיות שלכם סדוקות, שבורות, עברו שינוי צבע משמעותי, או שאתם פשוט רוצים לשדרג את החיוך באופן דרמטי – כתרי זירקוניה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. במדריך מקיף זה נצלול לעולם כתרי הזירקוניה לשיניים קדמיות,

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על כתר זירקוניה

כתרי זירקוניה הם פתרון פופולרי ומתקדם לשיקום שיניים פגומות או חסרות. עשויים מחומר חזק ועמיד בשם זירקוניה, כתרים אלו מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה, עמידות ותאימות ביולוגית. מה זה כתר זירקוניה? כתר זירקוניה הוא סוג של שיקום דנטלי המכסה לחלוטין שן פגומה או חסרה. בניגוד לכתרים מסורתיים העשויים מחרסינה או מתכת, כתר זירקוניה עשוי מזירקוניום דיאוקסיד, חומר קרמי מתקדם הידוע בחוזקו, עמידותו והמראה הטבעי שלו. מהי זירקוניה? זירקוניה היא תרכובת טבעית המופקת ממינרל הזירקון. היא

קרא עוד »

האם כדאי לעשות ציפוי שיניים ?

שיניים יפות וחיוך אסתטי הם חלום של רבים מאיתנו. ציפוי שיניים הוא אחד הפתרונות הפופולריים ביותר לשדרוג משמעותי ומהיר של מראה החיוך. אבל, האם ציפוי שיניים מתאים לכל אחד? מה היתרונות והחסרונות שיש לקחת בחשבון? במאמר המקיף הזה, נענה על כל השאלות ונספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי ציפוי שיניים. נתחיל מהבסיס: ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות שעשויות חרסינה או חומר מרוכב (קומפוזיט). ציפויים אלו מודבקים על החלק

קרא עוד »

היתרונות והחסרונות של ציפויים לשיניים: כל מה שצריך לדעת

ציפויי שיניים הפכו להליך קוסמטי מבוקש ביותר בעולם רפואת השיניים, וגם בישראל הם זוכים לפופולריות גואה בקרב מי ששואפים לשדרג משמעותית את החיוך שלהם. ציפויים, שהם מעין קליפות דקיקות המודבקות על חזית השיניים, יכולים להסוות מגוון פגמים אסתטיים כמו שיניים מוכתמות, סדוקות, שבורות, או בעלות רווחים לא אטרקטיביים. לצד יתרונותיהם הרבים, חשוב להכיר גם את החסרונות והתהליך הכרוך בהתקנת ציפויי שיניים כדי לקבל החלטה מושכלת. במאמר זה נצלול לכל ההיבטים החשובים של ציפויי שיניים ונספק

קרא עוד »

ציפוי שיניים – ההבדלים בין חרסינה, למינייט, קומפוזיט זירקוניה ונוספים

שיניים יפות ובריאות הן נכס המשפיע באופן משמעותי על הביטחון העצמי שלנו ועל האופן שבו העולם תופס אותנו. חיוך רחב וחושף שיניים לבנות ואסתטיות יכול להפוך כל יום להרבה יותר נעים. אך מה אם השיניים שלנו סובלות מבעיות כמו כתמים, מרווחים, סדקים, או צורה לא אחידה? ציפויי שיניים הם פיתרון אסתטי פופולרי המספק מענה לכל אותן בעיות ומאפשר ליצור חיוך מושלם במהירות יחסית. ציפויי שיניים הם מעטפות דקיקות המודבקות על החלק הקדמי של השיניים כדי

קרא עוד »
WhatsApp

בדיקת רופא וצילומים חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן